Main » Entries archive
Dragash, 21 Nentorë 2013,. -Të mbijetuarës së vetme të fatkeqësisë së Restelicës, Amsera Reka, i ishin dhënë shumë premtime. Shtëpi, troje e para, ishin disa nga ato të institucioneve. Atë kohë presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, kishte deklaruar se do të ndante 10 mijë euro për familjet e përfshira në këtë fatkeqësi, por këto para Presidenca kurrë nuk i dha.

... LEXO MË SHUMË »
Category: Opoja Lajmë | Views: 450 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 21 November 2013 | Comments (0)

ZEMRBLERTA E SHQIPRIS ETNIKE OpojaSharri (Dragashi)! Zemërblerta e Shqipërisë Etnike përfshin një zonë të ngushtë mes Malit Koritnik dhe Malit Sharr. Ky rajon malor është me lartësi mbidetare 800-1300m. Shtrihet rrëzë Malit Sharr. Ai gjithmonë është konsideruar vend shumë interesant dhe mikpritës. Rajoni i vendosur në krahërorin e maleve shqiptare, me gjelbrimin e veçantë që fillon në pranverë dhe vazhdon deri në vjeshtë, ka kushte të shkëlqyeshme rekreative. ... LEXO MË SHUMË »
Category: Opoja Lajmë | Views: 541 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

Thaçi: Kosova, vend i pavarur në truallin e EvropësKosova gjithmonë do të jetë vend i pavarur në truallin e Evropës, me perspektivë të qartë integruese në familjen Euro-Atlantike, thekson Kryeministri Thaçi në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Lajme | Views: 402 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

I mahnitshmi CR7 dërgon Portugalinë në BrazilPortugalia e Cristiano Ronaldos do të luajë në ‘Kampionatin Botëror 2014’ pasi ka fituar edhe në shtëpinë e Suedisë me rezultat 3-2. (Takimi i parë i ‘play-offit’ ishte mbyllur me rezultat 1-0 në favor të portugezëve).

... LEXO MË SHUMË »

Category: Sport | Views: 366 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

Ngritën çmimet për bujqësiKanë shënuar ngritje mallrat dhe shërbimet, aktualisht të konsumuara në bujqësi (Input 1) dhe mallrat dhe shërbimet që kontribuojnë në investimet në bujqësi (Input 2) gjatë tre mujori të tretë të këtij viti.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Ekonomi | Views: 398 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

Çfarë është Open Office?OpenOffice.org është paketë pa pagesë e programeve të kodit të hapur për punë zyre. Ajo përmban programe për përpunim të tekstit, prezantimeve, vizatimeve vektoriale, programe për krijim dhe qasje në baza të dhënave si dhe program për kalkulime tabelore.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Teknologji | Views: 351 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

Rusia me hotel në hapësirë në vitin 2016Njerëzit e pasur dhe të famshëm janë gjithnjë në kërkim të vendeve të reja dhe ekzotike për ti kaluar pushimet e tyre.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Shkencë | Views: 354 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

Woman biting nails

Nëse i kafshoni thonjtë, nuk jeni të vetmit. Shumë njerëz e ndajnë këtë shprehi për shumë arsye të ndryshme, si stresi, mërzitje apo edhe nevoja për rehati. Disa njerëz e gjejnë vetën duke kafshuar thonjtë kur ata rriten, apo edhe duke e ngrënë mishin rreth thonjëve.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Shëndetësi | Views: 312 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

Perberesit:

... LEXO MË SHUMË »

Category: Kuzhinë | Views: 662 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 20 November 2013 | Comments (0)

artikujDy herë u është bërë verifikim. Pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), dhe ata të Ministrisë së kësaj force, do t’i nënshtrohen edhe një herë verifikimit për të kaluarën e tyre. Më saktë, për pastërtinë e biografisë.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Lajme | Views: 368 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

« 1 2 3 4 ... 18 19 »
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: