Main » Entries archive

artikujFillimi i njohjes së Kosovës nga FB ka nisur dy javë më parë, me shtimin e Kosovës si shtet në sektorin e menaxhimit të marketingut, transmeton KlanKosova.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Lajme | Views: 310 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

artikujIsh-kampioni i Evropës dhe ish-sfiduesi i titullit të botës në peshën e rëndë të boksit profesionist, Luan Krasniqi e ka fituar të shtunën në mbrëmje duelin e bamirësisë ndaj biznesmenit gjerman, Uwe Hueck.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Sport | Views: 405 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

artikujÇdo dekadë peshkatarët nxjerrin pa qëllim me miliona breshka deti nga oqeanet, gjahu i të cilëve janë peshqit.  Këto aksidente të paqëllimshme janë shkaku kryesor i mortalitetit të breshkave, besojnë shkencëtarët.


... LEXO MË SHUMË »

Category: Shkencë | Views: 391 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

LDK - BDKandidati i LDK-së për kryetar të Dragashit, Fatmir Mehmeti, përmes faqës së tij zyrtare në Facebook ka deklaruar se kanë arritur marrëveshje të kualicionit me Bashkimn Demokratik ku ka deklaruar se "Kualicioni LDK – BD është një nismë e mbarë që do kulmoj me fitore”. Gjithashtu  ka deklaruar se janë afër marrëveshjes edhe me disa subjekte politike boshnjako-gorane.
... LEXO MË SHUMË »
Category: Opoja Lajmë | Views: 404 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 17 November 2013 | Comments (0)

KF OPOJA's photo.Ndeshja e futbollit në mes OPOJA : MINATORI
Sot në ora 1:00.
Stadiumi i Sharrit

... LEXO MË SHUMË »
Category: Opoja Lajmë | Views: 503 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 17 November 2013 | Comments (0)

artikujMinistri i Zhvillimit Ekonomik (MZHE), Fadil Ismajli, i ka dërguar selam ministrit të Xehetarisë dhe të Planit Hapësinor të Serbisë, Millan Baçeviq, se po bën vetëm deklarata të kota për pretendimet se Serbisë për Kombinatin Xehetar Metalurgjik "Trepça”.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Ekonomi | Views: 502 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 17 November 2013 | Comments (0)

Qysh Me Konfiguru Printerin në Rrjetë?Instalimi i printerit në rrjet di të jetë proces i komplikuar edhe për njohësit e teknologjisë. Në shikim të parë duket punë e thjeshtë mirëpo di të komplikohet në atë mënyrë sa që zgjatë edhe me orë të tëra. Poashtu ka pak burime se ku mund të informoheni për këtë proces që spjegohet në terme të thjeshta. Çka është një Printer në rrjetë? Për të qenë të qartë printeri në rrjetë mundëson që më shumë se një kompjuter të ketë qasje në të, në mënyrë që të kursehet hapsira që zënë vend shumë printer dhe poashtu edhe kosto prapa çdo printeri. Janë dy mënyra se qysh me konfiguru printerin në rrjetë.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Teknologji | Views: 364 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 17 November 2013 | Comments (0)

artikujGoogle ka lëshuar disa antena për transmetimin e internetit nga stratosfera. Këto antenna janë në formë baloni, dhe përmes tyre Google shpreson që ta mbulojë tërë planetin me internet.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Shkencë | Views: 387 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 17 November 2013 | Comments (0)

artikujKy manifestim nisi me parakalimin e anëtarëve të të gjitha ansambleve dhe shoqërive kulturore – artistike nëpër rrugët e qytetit.

Parakalimi nëpër rrugë dhe vallëzimi në sheshin e qytett krijoi një atmosferë vërtetë festive ashtu edhe siç i ngjanë këtij evenimenti kulturor.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Kulturë | Views: 423 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 17 November 2013 | Comments (0)

artikujNdersa sezona e gripit po afrohet, specialistët sugjerojnë pushim, konsumimin e shumë frutave dhe perimeve për të luftuar me sëmundjet sezonale si gripi, bronkiti apo të ftohurit.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Shëndetësi | Views: 420 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 17 November 2013 | Comments (0)

« 1 2 3 4 5 ... 18 19 »
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: