Main » 2013 » Nentor » 17 » Ndeshja e futbollit në mes OPOJA : MINATORI
12:40
Ndeshja e futbollit në mes OPOJA : MINATORI
KF OPOJA's photo.Ndeshja e futbollit në mes OPOJA : MINATORI
Sot në ora 1:00.
Stadiumi i Sharrit


 Do të percjellim qdo hape dhe do te publikojm gjithqka rreth ndeshjes. Ju mirepresim stafi i Opoja.Net-it.Category: Opoja Lajmë | Views: 501 | Added by: Kushtrim_Guraj | Tags: OPOJJA | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Block title
Kategoria
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: