Main » 2013 » Nentor » 19

artikujDy herë u është bërë verifikim. Pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK), dhe ata të Ministrisë së kësaj force, do t’i nënshtrohen edhe një herë verifikimit për të kaluarën e tyre. Më saktë, për pastërtinë e biografisë.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Lajme | Views: 369 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

artikujFillimi i njohjes së Kosovës nga FB ka nisur dy javë më parë, me shtimin e Kosovës si shtet në sektorin e menaxhimit të marketingut, transmeton KlanKosova.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Lajme | Views: 311 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

artikujIsh-kampioni i Evropës dhe ish-sfiduesi i titullit të botës në peshën e rëndë të boksit profesionist, Luan Krasniqi e ka fituar të shtunën në mbrëmje duelin e bamirësisë ndaj biznesmenit gjerman, Uwe Hueck.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Sport | Views: 406 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

artikujÇdo dekadë peshkatarët nxjerrin pa qëllim me miliona breshka deti nga oqeanet, gjahu i të cilëve janë peshqit.  Këto aksidente të paqëllimshme janë shkaku kryesor i mortalitetit të breshkave, besojnë shkencëtarët.


... LEXO MË SHUMË »

Category: Shkencë | Views: 392 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 November 2013 | Comments (0)

Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: