Main » 2013 » Nentor » 10 » Reali 5, Ronaldo 3 (video)
20:20
Reali 5, Ronaldo 3 (video)
artikuj
  Real Madridi ka mposhtur Real Sosiedadin me rezultat 5-1. Tre gola shënoi Cristiano Ronaldo.

E shtune 9 Nëntore 2013 19:42

Reali nuk ka të ndalur në La Liga. Të besuarit e Carlo Ancelottit shkatërruan Real Sosiedadin me rezultat 5-1.

Në formë jetësore është Cristiano Ronaldo që shënoi het-trik në këtë takim, kurse dy golat tjerë u shënuan nga Karim Benzema dhe Sami Khedira.

Golin e vetëm për mysafirët e shënoi Griezman.

Me këtë fitore, Reali ngushton epërsinë me Barcën në vetëm tre pikë, por Barca luan nesër me Real Betisin. /AB/


Category: Sport | Views: 375 | Added by: Kushtrim_Guraj | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: