Main » 2013 » Tetor » 31 » Përmbyllja e fushatës së LDK - Dragash (Video)
18:20
Përmbyllja e fushatës së LDK - Dragash (Video)
Bresanë, 31 tetorë 2013. -Përmbyllet fushata zhgjedhore e Lidhjes Demokratike të Kosovës, e cila u mbajtë në fshatinë Bresanë. Në prezencen e Kryetarit LDK per Zvicerr z.Haki Latifi dhe Sekretarit LDK per Austri z.Salim Kryeziu.Fatmir Mehmeti për kryjetar të Dragash,
Fitorja është e jona. Voto 78.
SOT KOMUNA, NESËR KOSOVA ashtu siç e filluam fushaten atë edhe po e përfundojmë, sot u bë përmbyllja e fushatës së LDK-së. Presim një fitore të bashkuar keshtu gjithëman dhe të sigurt. Ju duhet ta votoni numrin e fitores suaj. Pjesmarres ishin edhe te gjithe Kshilltaret per asamble komunale./opoja.net/


 

Category: Opoja Lajmë | Views: 464 | Added by: Kushtrim_Guraj | Rating: 4.0/1
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Block title
Kategoria
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: