Main » 2013 » Tetor » 24 » Nokia prezanton modelet e linjës Asha
17:03
Nokia prezanton modelet e linjës Asha

artikujNë ngjarjen e kompanisë, Nokia World, kompania finlandeze e cila së fundmi është blerë nga Microsoft ka prezantuar modelet e reja të pajisjeve të mençura mobile të linjës Lumia, mirëpo nuk i ka lënë anash edhe modelet tjera të lira të linjës Asha.

Nokia ka prezantuar edhe modelet e reja Nokia Asha 500, Asha 502 dhe Asha 503, të cilat do të dallohen për koston e lirë për përdoruesit.   

 Të gjitha modelet do të vijnë me dy shtresa të polikarbonit, dhe do të jenë në dispozicion në dy versione; modele me dy sim-kartela, dhe me një sim kartelë të vetme.

 Këto modele Nokia i ka dedikuar për tregjet në zhvillim, përkatësisht për përdoruesit të cilët duan të blejnë telefona me kosto më të lirë, por megjithatë modele të reja të telefonave.

Category: Teknologji | Views: 383 | Added by: Kushtrim_Guraj | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: