Main » 2013 » Tetor » 30 » Gmail, edhe transfere parash!
23:58
Gmail, edhe transfere parash!

artikujQindra miliona përdorues të Google tashmë dërgojnë fotografi, dokumente, video përmes shërbimeve të Gmail-it të kompanisë.

Por, tash, gjiganti i kërkimeve në internet po mundëson edhe dërgimin e parave.

Google e shpalli metodën e re të pagesës në një konferencë në San Francisko dhe tha se ajo do të funksionojë edhe për pranuesit e parave që nuk kanë llogari në Gmail.

Skema është e ndërlidhur me shërbimet e pagesave të kompanisë, Google Wallet, dhe do të jetë falas për përdorim nga përdoruesit që lidhen direkt me llogaritë e tyre bankare. /rel/

Category: Teknologji | Views: 324 | Added by: Kushtrim_Guraj | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: