Main » 2013 » Nentor » 13 » Behrami: Do ta mposhtim Dortmundin
21:54
Behrami: Do ta mposhtim Dortmundin

Behrami: Do ta mposhtim DortmundinMesfushori shqiptar i Napolit, Valon Behrami, ka deklaruar se ekipi i tij po shkon në Gjermani me synim për ta mposhtur Dortmundin.


Napoli ka nevojë për pikë që do të siguronin kualifikimin në sfidën ndaj Dortmundit dhe Behrami shprehet optimist para udhëtimit të vështirë në Gjermani.

"Do të jetë e vështirë, ne përballemi me një ekip që krijon më shumë raste se kurrë më parë në shtëpi dhe do të jetë në dorën tonë të tregojmë personalitetin”.

"Unë pajtohem me presidentin, ne nuk duhet të trembemi nga kjo ndeshje. Ky ekip ka karakter dhe nuk gjen arsyetime në rast të dështimeve”, u shpreh Behrami.

Ai u shpreh se në luftën për titull janë të përfshira pesë skuadra, Interi, Napoli, Roma, Fiorentina dhe Juventusi. /Telegrafi/


Category: Sport | Views: 405 | Added by: Kushtrim_Guraj | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: