Main » 2013 » Nentor » 10 » Barazon Chelsea, fiton Liverpuli
21:48
Barazon Chelsea, fiton Liverpuli
artikuj
Në javën e 11-të në Premier League Chelsea ka barazuar, kurse Liverpuli ka shënuar fitore bindëse.


E shtune 9 Nëntore 2013 19:57

Chelsea e Jose Mourinjos ka shkëputur një pikë nga ËBA, pasi deri në fund të takimit ishte duke humbur me rezultat 2-1. Golin e Samuel Eto’o të shënuar në minutën e 45-të, e "shfuqizuan” Shane Long (61’) dhe Stephane Sessegnon (68’).

Shpëtimtari i Chelseat ishte Eden Hazard që shënoi nga penaltia në minutat shtesë të takimit.

Në anën tjetër Liverpuli ka mposhtur Fulham me rezultat 4-0. Serin e golave e nisi Amorebieta (23’ autogol), Martin Skrtel (26’) dhe Luis Suarez (36’, 54’). /AB/


Category: Sport | Views: 349 | Added by: Kushtrim_Guraj | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: