Main » Entries archive
instalimi_pocet_dragashDragash, 18 korrik 2013 - Pas shumë kërkesave të qytetarëve, si dhe nevojës së domosdoshme, qyteza e Dragashit do të ketë ndriçim adekuat publik. Këtë e ka premtuar kryetari i Komunës, Salim Jenuzi, i cili ka paralajmëruar se brenda javës së ardhshme do të lëshohen në funksion poçet efiçiente (LED), të cilat po montohen nëpër të gjitha shtyllat elektrike, ku aktualisht janë të instaluara poçet fluoreshente. Këto të fundit, asnjëherë nuk kanë funksionuar si duhet dhe shpesh kanë qenë temë e debateve mes qytetarëve dhe qeverive lokale, por edhe mes këshilltarëve komunalë dhe qeverive lokale. ... LEXO MË SHUMË »
Category: Opoja Lajmë | Views: 240 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujKryeministri turk Rexhep Tajip Erdogan akuzoi vendet perëndimore dhe ato arabe për përdorimin e standardeve të dyfishta, që nënkupton mosdënimin e përmbysjes së presidentit egjiptian Muhamed Mursi.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Lajme | Views: 225 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujReal Madridi ka nxjerr në shitje sulmuesin Gonzalo Higuain për të cilin kërkon 40 milion euro.

E premte 19 Korrik 2013 12:48
... LEXO MË SHUMË »
Category: Sport | Views: 238 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujMinistri i Zhvillimit Xhevdet Jëllmaz tha se në 7 vitet e fundit në të gjithë Turqinë janë bërë 391 miliardë lira turke (200 miliardë dollarë) investime publike.

E diel 14 Korrik 2013 0:58
... LEXO MË SHUMË »
Category: Ekonomi | Views: 220 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujSamsung Galaxy Note 3 pritet që së shpejti të lansohet me procesorë të ndyshëm në vende të ndryshme. Për SHBA dhe Evropë, Samsung Galaxy Note 3 pritet të ofrohet me procesorin Qualcomm Snapdragon 800 me shpejtësi prej 2.3 GHz.

E premte 19 Korrik 2013 16:32

  ... LEXO MË SHUMË »

Category: Teknologji | Views: 236 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujNjë fosil 165 milion vjeçarë u zbulua në Daohugou në një rajon në veri të Kinës, i cili përbën mostrën më e vjetër në llojin e merimangave, të zbuluar deri më sot.

E premte 19 Korrik 2013 16:48

  ... LEXO MË SHUMË »

Category: Shkencë | Views: 243 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujAKEA në iftar takoi zyrtarë, profesorë dhe afaristë

Shiko Video

... LEXO MË SHUMË »

Category: Kulturë | Views: 242 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujSelam alejkum motra te dashura!

Gruaja muslimane e ka të lejuar që të marrë pilula për të ndaluar menstruacionet gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit. Nëse ajo vepron kështu për të vazhduar vëzhgimin agjërimin, atëherë qëllimi i saj është i mire, dhe Allahu do ta shpërblejë atë për një qëllim të tillë.

... LEXO MË SHUMË »

Category: Shëndetësi | Views: 204 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujPërbërësit
... LEXO MË SHUMË »

Category: Kuzhinë | Views: 338 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 19 July 2013 | Comments (0)

artikujKuvendi i Kosovës miratoi të enjten në tërësi Ligjin për amnisti me 90 për, 17 kundër dhe 1 abstenim.
Category: Lajme | Views: 188 | Added by: Kushtrim_Guraj | Date: 12 July 2013 | Comments (0)

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 19 »
Block title
Kategoria
Opoja Lajmë [28]
Lajme [19]
Sport [22]
Ekonomi [15]
Teknologji [18]
Shkencë [18]
Kulturë [20]
Shëndetësi [22]
Kuzhinë [20]
Komuna Dragash-it
komuna_dragash_radio_sharri


www.opoja.net
EDHE TI MUND TA SJELLËSH LAJMIN NË "OPOJA.NET"
Apo nëse keni propozim për ndonjë temë interesante, na thirreni në tel.:045/622 653, apo na shkruani në e-mail: opoja.net@live.com
Moti në opojë

OPOJA

Reklama Juaj!□■□■□■□■□ opoja.net@live.com
Marketing
Kliko ketu per ta shkarkuar fletepalosjen "Vetekontrolli i Gjinjeve"
Foto & Video
Fotografia e Javës http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/65786457.jpg Video e Javës
Publicitet

Facebook
dita e flamurit
Gjithësej Vizitorë

Gjithësej ne Linje: 1
Publikues: 1
Perdorues: 0
Total Vizitorë: